o stronie

Witaj,

Prawdopodobnie jesteś tutaj dlatego, że interesujesz się sprzedażą internetową i jej aspektami. Świetnie! Spróbuję pokazać Ci, jak wiele kwestii składa się na obszar e-commerce i dlaczego to wszystko nie jest takie proste, jak się wydaje, ale na pewno jest ciekawe i inspirujące.

Znajdziesz tu gotowe rozwiązania do wprowadzenia we własnym sklepie, ale także interesujące projekty z lokalnego i zagranicznego rynku. Pokażę Ci, jak w praktyce wygląda praca w e-commerce i z czym będziesz się na co dzień mierzyć, jeśli i Ty zdecydujesz się wejść w tę branżę, zarówno jako pracownik, jak i właściciel biznesu online.

Sprzedaż internetowa to nie tylko własny sklep, czy obecność na platformie marketplace, to również codzienna obsługa, promocja i reklama, rozwój użyteczności i funkcjonalności, obserwowanie trendów i konkurencji oraz analizowanie bieżących działań, i o tym wszystkim jest strona usecom, o użytecznym e-commerce w każdym jego obszarze.

Życzę Ci miłego czytania, słuchania oraz inspirowania się do kolejnych kreatywnych rozwiązań w obszarze użytecznej sprzedaży internetowej.

Iwona